Karayolları Su Kaçağı Tespiti

Karayolları su kaçağı tespiti kırmadan tesisat kaçağı bulma uzman su tesisatçısı Gaziosmanpaşa tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Deneyimli su kaçağı bulma ustalarımız ile kaçağı noktasal olarak tespit ediyoruz.

Karayolları Su Kaçağı Bulma Su Tesisatçısı

Size en yakın konumda hizmet veriyoruz. Bölgede 10 yıldan uzun bir süredir sıhhi tesisat onarımları ve her türlü tesisat sorunlarının çözümleri yapılmaktadır.

İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesi bina su kaçağı bulma petek su eksiltme gibi sorunlarda firmamız Enes tesisatdan destek alabilirsiniz.

Kaçakları Nasıl Buluyoruz ?

  1. Akustik dinleme cihazları
  2. Termal kameralı cihazlar

Bu cihazları kullanarak temiz su hattında oluşan kaçakları kolaylıkla buluyoruz.

Su kaçağı tamiri süresi 30 dakikada sonuçlanıyor.

Kaçağın bulunması en önemli konudur. Tesisatçı ustalarımız pimaşları su hatlarını ve tüm alanı taramaktadır. Kesin sonuç için bizden destek almalısınız.

Karayolları Kameralı Kaçak Bulan Su Tesisatçısı Fiyat

Su kaçağı tespiti fiyatı ve tamir fiyatı ayrı verilmektedir. Burada sorunun nereden kaynaklandığı kesin olarak belirlenmesi gerekmektedir. Çünkü kaçak çok zor ulaşılacak bir yerde ise onarım maliyeti yükselecektir.

Kaçak Tespiti ücreti 399 TL Sadece kaçak onarımını firmamızdan talep etmeniz halinde geçerlidir. Tespit yapılır onarım yapılmaz ise fiyat servis ücreti ile alınmaktadır. 2024 Yılı servis ücreti 499 TL dir.

 

 

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti hizmeti veren Enes tesisat temiz ve pis su tesisatı hatlarında oluşan kaçakları kırmadan 15 dakika gibi bir sürede […]

Hemen Ara