Kağıthane Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane su kaçağı tespiti hizmeti veren su tesisatçısı Enes tesisat işinde uzman tesisatçılar ile size en yakın konumda hizmet vermektedir. Su tesisatı borularında oluşan su sızıntılarını kırmadan teknolojik ekipmanların yardımı ile bulur. Böylelikle sizlerde duvar kırma yer kırma gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz. Kaçağın oluştuğu bölgeyi noktasal olarak cihazla tespit ederek sadece kaçak olan alanda onarım gerçekleşmektedir. Bu onarım şekli ile daha düşük maliyetlere ücret ödeyerek sorundan kurtulabilirsiniz.

Kağıthane Su Kaçağı Bulma ve Tamiri Ustası

Kağıthane bölgesi yapı olarak eski binaların çoğunlukla yer aldığı bölgelerden biridir.

Bu nedenle işinin ehli su tesisatçısı ustaları ile çalışmanızda fayda vardır. Eski su borularının yenilenmesi sizi kaçak ve sızıntı oluşumundan koruyacaktır. Kaçak tespiti sonrası onarım için boruların kontrollünü su tesisat firmamıza yaptırabilirsiniz. Size en yakın konumda hizmet veriyoruz. Kağıthane su tesisatçısı olarak bölgede mobil araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Kaçak tespit ücretleri daire yada alan başı olarak hesaplanır. Tek daire için sadece kaçak arama ücreti Avrupa yakası semtleri için 599 TL dir.

Kaçak onarımı için fiyatlar değişim göstermektedir. Kaçağın yeri tespit edildikten sonra kaçak tamiri fiyatı personelimizce sizlere belirtilir. Belirtilen tespit ücreti sadece kaçak onarımı ile yapılan tespit işlemlerinde geçerlidir.

Sadece tespit işlemleri için ödeyeceğiniz ücret 900 TL + KDV dir.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara