Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Eyüp Su kaçağı tespiti hizmeti ile ev iş yeri ofis fark etmeden su tesisatı hatlarında oluşan su kaçaklarını buluyoruz. Enes Tesisat kırmadan kaçak tespit cihazı ile bulma işlemlerini yetkili olarak gerçekleştirmektedir.. Kolay ödeme yöntemleri ve tamirat işlemleri ile kısa sürede su kaçağından kurtulun. Size en yakın su tesisatçısı Eyüp olarak 0543 849 76 37 numarasından ulaşabilirsiniz.

eyüp su kaçağı tespiti

İstanbul Eyüp Su Kaçağı Bulma Çözümleri

Su kaçağı tespiti işlemleri dikkat gerekten ve bunun yanında uzman firmalar tarafından alınması gereken bir hizmettir. Kaçak oluşan bölgelerde ciddi onarım maliyeti çıktığından kaçakların kısa sürede bulunup tamir edilmesi gerekmektedir.

Su kaçağını çözümleri kaçağa neden olan boruyu yada pimaşı tespit ederek tamir etmektir.

Bu çözüm yolları kolay ve ilkel olarak ikiye ayrılıyor. Eski düzen suyun bulunduğu tüm alanı kırıp kaçağı ararken şimdiki tesisatçılar teknolojik aletler sayesinde suyun geldiği yeri noktasal olarak tespit edebiliyor.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti Cihazla Kırmadan Yapılır !

Aşağıda İstanbul Eyüp semtinde gerçekleştirdiğimiz kırmadan su sızıntısını tespit ettiğimiz yeri kırdık. Sadece bir fayans kırarak onarımı gerçekleştirdik. Fayans kırmadan kaçak onarımı maalesef gerçekleşmemektedir. Bunun gibi kırmadan kaçak tamiri gibi söz veren tesisat firmalarına inanmayınız. Tamir sonrası kirlenen alanı temizleme fayans montajı isterseniz firmamızca yapılır. Normal şartlarda sadece kaçağa neden olan boruyu tamir edip bırakıyoruz. Müşteri talepleri ne yönde ise memnuniyetiniz adına tüm işlemleri de gerçekleştirebiliriz.

Hemen Ara